Витяжка Gunter&Hauer Agna 600 B чорний
Фото 6 |
Gunter&Hauer Agna 600 B чорний нержавіюча сталь чорний |
|
У деяких модифікаціях може бути галогенова лампа. Уточнюйте у менеджера магазину перед покупкою.
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gunter&Hauer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gunter&Hauer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gunter&Hauer Agna 600 B чорний
Витяжка Gunter&Hauer AGNA 600 B | 2 579 грн. |
Витяжка Gunter&Hauer AGNA 600 B | 2 899 грн. |
Вытяжка Gunter&Hauer AGNA 600 B | 2 999 грн. |
Витяжка Gunter&Hauer AGNA 600 B | 4 207 грн. |
Модификації Gunter&Hauer Agna 600 B
Ціни на Gunter&Hauer Agna 600 B |
---|---|---|---|---|
Gunter&Hauer Agna 600 X нержавіюча сталь | від 2 731 грн. | 29 пропозицій | ||
Gunter&Hauer Agna 600 B чорний | від 2 579 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →