Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   HABILEAD

Літня шина HABILEAD HF330 225/55 R17 101W Run Flat

Фото - Шини HABILEAD HF330 225/55 R17 101W Run Flat
Відео 3Фото 8
Виберіть розмір шин
HABILEAD HF330 225/55 R17 101W Run Flat
225/55 R17
101
W
225/55 R17
101
W
RunFlat
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
225 мм
Профіль
55 %
Посадковий діаметр
17 "
Індекс навантаження
101
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Run Flat
Дата додавання на E-Katalog
березень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HABILEAD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HABILEAD.

Купити HABILEAD HF330 225/55 R17 101W Run Flat

Усі ціни 17 →

Habilead HeadKing HF330 225/55 R17 101W XL Run Flat

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 264 грн.

Habilead HF330 (225/55R17 101W Run Flat)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 123 грн.

HABILEAD Літня шина HABILEAD HF330 225/55R17 101W RUN FLAT

Диаметр шины: 17" * Индекс нагрузки шины: 101/825 * Индекс скорости: W * Высота профиля шины: 55 * Сезонность шин: Летние шин... щеы * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Ширина шини: 225 * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 225/55R17 * Тип протектора: Асимметричный *
Faynaguma.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 152 грн.

HABILEAD Літня шина HABILEAD HF330 225/55R17 101W RUN FLAT

Диаметр шины: 17" * Индекс нагрузки шины: 101/825 * Индекс скорости: W * Высота профиля шины: 55 * Сезонность шин: Летние шин... щеы * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Ширина шини: 225 * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 225/55R17 * Тип протектора: Асимметричный *
Rezina.ccЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 389 грн.

Літня шина HABILEAD HF330 225/55R17 101W RUN FLAT

Диаметр шины: 17" * Индекс нагрузки шины: 101/825 * Индекс скорости: W * Высота профиля шины: 55 * Сезонность шин: Летние шин... щеы * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Ширина шини: 225 * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 225/55R17 * Тип протектора: Асимметричный *
Tyresale.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 070 грн.
ще 12 пропозицій

Динаміка цін на HABILEAD HF330 225/55 R17 101W Run Flat

Приємно здивований
12 вересня 2021
Тихі та м'які, розмір 225/50/18 (у порівнянні з Йокогамою адван спорт) при покупці відбалансувалися на диво дуже добре. Тримають дорогу впевнено, немає колійності, яка була на попередній моделі.
не виявив
користуюся HABILEAD HF330 тиждень
Додати відгук

Модификації HABILEAD HF330 225/55 R17 101W Run Flat

Ціни на HABILEAD HF330 225/55 R17 101W Run Flat
HABILEAD HF330 225/55 R17 101W від 2 167 грн.26 пропозицій
HABILEAD HF330 225/55 R17 101W Run Flat від 3 942 грн.17 пропозицій
Відеоогляди