Літня шина HABILEAD RS26 225/45 R19 96W
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
HABILEAD RS26 225/45 R19 96W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HABILEAD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HABILEAD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HABILEAD RS26 225/45 R19 96W
Усі ціни 34 →Шина Habilead RS26 PracticalMax H/P 225/45 R19 96W XL | 2 375 грн. |
Habilead RS26 PracticalMax H/P 225/45 R19 96W XL | 2 430 грн. |
Habilead RS26 225/45 R19 96W | 2 572 грн. |
Habilead RS26 (225/45R19 96W) | 2 311 грн. |
Летние шины Habilead RS26 Practical Max H/P 225/45 ZR19 96W XL 1001129455 | 2 455 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →