Літня шина HABILEAD RS26 235/55 R18 104W
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
HABILEAD RS26 235/55 R18 104W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HABILEAD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HABILEAD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HABILEAD RS26 235/55 R18 104W
Усі ціни 33 →Шина Habilead RS26 PracticalMax H/P 235/55 R18 104W XL | 2 973 грн. |
Habilead RS26 PracticalMax H/P 235/55 ZR18 104W XL | 3 021 грн. |
Habilead RS26 PracticalMax H/P 235/55 ZR18 104W XL | 3 087 грн. |
Habilead RS26 (235/55R18 104W) | 3 006 грн. |
Летние шины Habilead RS26 Practical Max H/P 235/55 ZR18 104W XL 1002130192 | 2 866 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →