Літня шина HABILEAD RS26 245/45 R20 103Y
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
HABILEAD RS26 245/45 R20 103Y 245/45 R20 103 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HABILEAD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HABILEAD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HABILEAD RS26 245/45 R20 103Y
Усі ціни 30 →Шина Habilead RS26 PracticalMax H/P 245/45 R20 103Y XL | 3 460 грн. |
Habilead RS26 PracticalMax H/P 245/45 ZR20 103Y XL | 3 074 грн. |
Habilead RS26 PracticalMax H/P 245/45 ZR20 103Y XL | 3 170 грн. |
Habilead RS26 (245/45R20 103Y) | 3 107 грн. |
Habilead RS26 245/45 R20 103Y XL | 3 759 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації HABILEAD RS26 245/45 R20 103Y
Ціни на HABILEAD RS26 245/45 R20 103Y |
---|---|---|---|---|
HABILEAD RS26 245/45 R20 103Y | від 3 058 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →