Литий диск Replica PR21 11x20/5x130 ET68 DIA71,6
Фото 2 | від 4 628 до 4 932 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):68 мм |
Модифікації Replica PR21 3
Характеристики
Replica PR21 11x20/5x130 ET68 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica PR21 11x20/5x130 ET68 DIA71,6
Сортувати
Диск Replica R PR21 11.0x20 5x130 ET68.0 DIA71.6 BKF | 4 932 грн. |
Replica R Replica R PR21 (R20 W11.0 PCD5x130 ET68 DIA71.6) GMF | 4 628 грн. |
Диски Replica Porsche (PR21) 11x20 5x130 ET68 DIA71,6 (BKF) | 4 932 грн. |
Replica Porsche (PR21) BKF (R20 W11.0 PCD5x130 ET68 DIA71.6) | 4 932 грн. |
Диск Replica R PR21 11.0x20 5x130 ET68.0 DIA71.6 GMF | 4 628 грн. |
Replica R Replica R PR21 (R20 W11.0 PCD5x130 ET68 DIA71.6) BKF | 4 932 грн. |
Диски Replica Porsche (PR21) 11x20 5x130 ET68 DIA71,6 (GMF) | 4 628 грн. |
Replica Porsche (PR21) GMF (R20 W11.0 PCD5x130 ET68 DIA71.6) | 4 628 грн. |
Закрити
Схожі