Душова система Haiba Nox 009-J HB2790
Haiba Nox 009-J HB2790 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Nox 009-J HB2790
Душова колона Haiba із змішувачем із нержавіючої сталі NOX-009-J | 3 711 грн. |
Душова стійка з нержавіючої сталі HAIBA Nox 009 j | 3 599 грн. |
Душова колона зі змішувачем (нерж.сталь) HAIBA NOX-009-J (HB2790) | 4 047 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →