Душова система Haiba Vito 003-J HB0823
Фото 3 |
Haiba Vito 003-J HB0823 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Vito 003-J HB0823
Усі ціни 10 →Душова система HAIBA VITO 003-J із верхнім душем та виливом латунна хром H | 4 436 грн. |
Душова колона зі змішувачем Haiba VITO 003-J (HB0823) | 4 436 грн. |
Душова колона із змішувачем Haiba VITO 003-J (HB0823) | 4 436 грн. |
Душова система зі змішувачем Haiba VITO 003-J (ST3006) | 4 436 грн. |
Душова колона зі змішувачем Haiba VITO 003-J | 4 436 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →