Душова система Haiba Alex 003-J HB0924
Haiba Alex 003-J HB0924 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Alex 003-J HB0924
Усі ціни 14 →Душова система HAIBA ALEX 003-J із верхнім душем латунна хром HB0924 | 5 355 грн. |
Душова система зі змішувачем і подовжувачем Haiba ALEX 003-J (HB0924) | 5 355 грн. |
Душова колона зі змішувачем і подовжувачем Haiba ALEX 003-J (HB0924) | 5 355 грн. |
Душова колона зі змішувачем та подовжувачем Haiba ALEX 003-J (HB0924) | 5 355 грн. |
Душова колона зі змішувачем та подовжувачем Haiba Alex 003-J (HB0924) | 5 355 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →