Зимова шина Haida HD677 185/65 R14 90T
Виберіть розмір шин
Haida HD677 185/65 R14 90T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haida HD677 185/65 R14 90T
Усі ціни 7 →Haida Winter HD677 185/65 R14 90T XL (под шип) | 1 741 грн. |
Haida HD677 (185/65R14 90T) | 1 719 грн. |
Haida HD677 185/65 R14 90T (під шип) | 1 901 грн. |
Зимова шина HAIDA Winter HD677 185/65R14 90T | 1 698 грн. |
HAIDA Зимова шина HAIDA Winter HD677 185/65R14 90T | 1 715 грн. |
Haida HD677 185/65 R14 90T (под шип) | 1 898 грн. |
Haida HD677 185/65 R14 90T (під шип) | 1 895 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →