Пральна машина Haier HW 90-B14939-S білий
Фото 13 |
Haier HW 90-B14939-S білий білий сріблястий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haier.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haier HW 90-B14939-S білий
Усі ціни 9 →Haier Haier HW90-B14939 | 21 399 грн. |
Пральна машина Haier HW90-B14939 | 20 533 грн. |
Стиральная машина Haier HW90-B14939-S | 20 883 грн. |
Пральна машина Haier HW90-B14939 | 23 999 грн. |
Haier HW90-B14939 | 21 399 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Haier HW 90-B14939-S
Ціни на Haier HW 90-B14939-S |
---|---|---|---|---|
Haier HW 90-B14939-S білий | від 20 533 грн. | 10 пропозицій | ||
Haier HW 90-B14939S8-S сріблястий | від 20 533 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →