Пральна машина Haier HW 70-B14959TU1-S білий
Фото 5 |
Haier HW 70-B14959TU1-S білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haier HW 70-B14959TU1-S білий
Усі ціни 13 →Пральна машина автоматична Haier HW70-B14959TU1-S | 15 183 грн. |
Пральна машина автоматична Haier HW70-B14959TU1 | 14 667 грн. |
Стиральная машина автоматическая Haier hw70-b14959tu1-s (31019990) | 14 819 грн. |
Пральна машина Haier HW70-B14959TU1-S (7 кг, прямий привід) | 14 953 грн. |
Пральна машина Haier HW70-B14959TU1-S (7 кг, прямий привід) | 15 189 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →