Пральна машина Haier HW 90-B14939S8-S сріблястий
Фото 7 |
Haier HW 90-B14939S8-S сріблястий білий сріблястий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haier.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haier HW 90-B14939S8-S сріблястий
Усі ціни 10 →Пральна машина Haier HW90-B14939S8-S | 25 728 грн. |
Пральна машина Haier HW90-B14939S8 | 20 533 грн. |
Стиральная машина Haier HW90-B14939S8-S | 20 882 грн. |
Стиральная машина Haier HW90-B14939S8-S | 25 519 грн. |
Haier I-Pro 3 HW90-B14939S8-S | 22 427 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Haier HW 90-B14939S8-S
Ціни на Haier HW 90-B14939S8-S |
---|---|---|---|---|
Haier HW 90-B14939-S білий | від 20 533 грн. | 12 пропозицій | ||
Haier HW 90-B14939S8-S сріблястий | від 20 533 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →