Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний садовий інструмент   /   Секатори й садові ножиці   /   Haisser

Секатор Haisser 81036 (117469)

Фото - Секатор Haisser 81036
Фото 3
Haisser 81036
Тип
секатор
Конструкція
одноручна
Макс. діаметр зрізу
20 мм
Блокування лез
Знімне лезо
Зворотна пружина
Матеріал ручок
сталь
Матеріал накладок
гума
Довжина
210 мм
Вага
270 г
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2023
Маркування виробника
117469

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.

Купити Haisser 81036

Усі ціни 11 →

Секатор садовий Haisser 210мм алюмінієві ручки з покриттям ПВХ (81036)

Тип: секаторы / Максимальний діаметр зрізу, мм: 25 / Довжина, см: 21
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
510 грн.

Haisser 210 мм (117469) 210мм(117469)

Кількість комплектних акумуляторів/Без акумуляторів|Тип механізму/Пружинний|Довжина/210 мм|Діаметр зрізу/25 мм|Особливості/Бл... щеокування леза|Живлення/Механічні|Комплектація/Секатор|Клас/Побутові|Призначення/Для товстих гілок, Універсальний|Країна виробництва/Китай|Матеріал ручки/Метал, ПВХ|Гарантійний термін/Ні|Бренд/Haisser
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
745 грн.

Секатор HAISSER 117469 210 мм

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
743 грн.

Секатор садовий Haisser 210 мм 81036 (BP117469)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
744 грн.

Секатор садовий Haisser 117469 21 см 5143522

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
930 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Haisser 81036