Садові ножиці Haisser 81043 (122406)
Фото 5 |
Haisser 81043 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 81043
Усі ціни 7 →Ножницы садовые для травы Haisser 81043 (122406) | 394 грн. |
Ножиці для стрижки трави Haisser 81043 340 мм, поворотні 360 ° (BP122406) | 510 грн. |
Ножиці для різання трави, поворотні 360 гр. Haisser 122406 (81043) | 423 грн. |
Ножиці для трави HAISSER 81043 360° 340 мм | 493 грн. |
Ножиці для трави 340 мм, 360 ° Haisser | 482 грн. |
Ножиці для трави 340 мм, 360 ° Haisser 81043 | 470 грн. |
Ножиці для стрижки трави Haisser 81043 340 мм, поворотні 360 ° (122406) | 461 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →