Секатор Haisser 81032
Фото 3 |
Haisser 81032 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 81032
Усі ціни 7 →Секатор садовий Haisser 210 мм 81032 | 490 грн. |
Секатор садовий 210мм, тефлонове покриття леза, ручки нейлон і фіберглас H | 495 грн. |
Садовий секатор Haisser із нейлоновими ручками 210 мм (81032) | 513 грн. |
Секатор садовий Haisser 81032 210 мм | 589 грн. |
Секатор садовий рукоятки нейлон і фіберглас Haisser 210 мм | 563 грн. |
Ручний секатор Haisser, 210мм (81032) | 606 грн. |
Секатор садовий 210 мм Haisser 81032 | 550 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →