Секатор Haisser 81033 (117348)
Фото 3 |
Haisser 81033 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 81033
Усі ціни 7 →Секатор Haisser 81033 (117348) | 462 грн. |
Секатор садовий Haisser 205 мм з ковадлом 81033 (BP117348) | 570 грн. |
Секатор садовий Haisser 205 мм з ковадлом 81033 | 490 грн. |
Садовий секатор Haisser з наковаленкою 205 мм (81033) | 513 грн. |
Секатор садовий з ковадлом Haisser 205 мм | 565 грн. |
Ручний секатор Haisser, 205мм (81033) | 606 грн. |
Секатор садовий 205 мм Haisser 81033 | 550 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →