Навушники
Hama Calypso
Відео 2Фото 20 |
Hama Calypso |
|
Тривалий час автономної роботи, посилення басу натисканням виділеної кнопки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hama Calypso
Усі ціни 7 →Наушники с микрофоном Hama Spirit Calypso White-Gray 1841010000 | 1 731 грн. |
Навушники Hama Spirit Calypso Black (184100) Spirit Calypso Black (184100) | 1 760 грн. |
Навушники з мікрофоном Hama Spirit Calypso White-Gray | 1 735 грн. |
Навушники з мікрофоном Hama Spirit Calypso Beige (184102) | 1 830 грн. |
Навушники з мікрофоном Hama Spirit Calypso White-Gray | 1 725 грн. |
Наушники с микрофоном Hama Spirit Calypso Beige (184102) | 1 836 грн. |
Навушники Hama Spirit Calypso White | 1 540 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →