Вантажна шина Hankook Smart Flex AH51 315/70 R22.5 156L
Відео 3Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Flex AH51 315/70 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Flex AH51 315/70 R22.5 156L
Усі ціни 14 →Hankook Smart Flex AH51 (рульова вісь) 315/70 R22.5 156/150L | 19 122 грн. |
Hankook SmartFlex AH51 (универсальная) (315/70R22.5 156L) | 18 437 грн. |
Hankook AH51 Smart Flex (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 20PR "3PMSF" | 18 389 грн. |
Hankook AH51 315/70 R22.5 156/150L | 17 880 грн. |
Вантажна шина HANKOOK AH51 (рульова) 315/70R22,5 156/150L | 18 249 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди