Вантажна шина Hankook Smart Flex DH31 295/60 R22.5 150K
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Flex DH31 295/60 R22.5 150K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Flex DH31 295/60 R22.5 150K
Усі ціни 13 →Hankook DH31 (ведуча вісь) 295/60 R22.5 150/147K | 19 662 грн. |
Hankook DH31 (ведущая) (295/60R22.5 150K) | 19 020 грн. |
Hankook DH31 Smart Flex (приводная) 295/60 R22.5 150/147K 16PR "3PMSF" | 18 952 грн. |
Hankook DH31 Smart Flex (Ведущая) (295/60R22.5 150/147K) | 18 289 грн. |
Hankook DH31 295/60 R22.5 150/147K | 18 430 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hankook Smart Flex DH31 295/60 R22.5 150K
Ціни на Hankook Smart Flex DH31 295/60 R22.5 150K |
---|---|---|---|---|
Hankook Smart Flex DH31 295/60 R22.5 150K | від 18 289 грн. | 13 пропозицій | ||
Hankook Smart Flex DH31 315/60 R22.5 152L | від 19 283 грн. | 17 пропозицій | ||
Hankook Smart Flex DH31 315/60 R22.5 154L | від 20 866 грн. | 1 пропозиція |