Спальний мішок Hannah Carvel (117HH0246SS.01.95L)
Фото 12 |
Hannah Carvel |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hannah 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hannah.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hannah Carvel
Усі ціни 6 →Спальник HANNAH Carvel ebony/macaw green 195L 117HH0246SS.01.95L | 2 320 грн. |
Спальний мішок HANNAH Carvel ebony/macaw green 195(L) 117HH0246SS.01.95L | 2 320 грн. |
Спальний мішок Hannah Carvel Ebony/Macaw Green 195L (117HH0246SS.01.95L) 1 | 2 320 грн. |
Спальник HANNAH Carvel (ebony/macaw green 195L) 117HH0246SS.01.95L | 2 320 грн. |
Спальный мешок Hannah Carvel ebony/macaw green 195L | 2 160 грн. |
Спальник HANNAH Carvel (ebony/macaw green 195L) 117HH0246SS.01.95L | 2 320 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →