Ліхтарик Bailong BL-W689-LM
Фото 4 |
Bailong BL-W689-LM |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bailong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bailong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bailong BL-W689-LM
Налобный фонарик Bailong BL-W689-LM, 3 Led Cob, Red cob , Т6, sensor, 6 ре | 394 грн. |
Налобний фонарик Bailong BL-W689-LM+2COB+Red, 4+2 режими, водостійкий, вбу | 532 грн. |
Налобный фонарик Bailong BL-W689-LM+2COB+Red | 467 грн. |
Ліхтар налобний стрічка BL-W689-LM+3COB, широкий кут огляду, надлегкий Аку | 680 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →