Спальний мішок Fjord Nansen Fredvang XL
Fjord Nansen Fredvang XL легкийкомпресійний мішок |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fjord Nansen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fjord Nansen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fjord Nansen Fredvang XL
Усі ціни 15 →Спальний мішок Fjord Nansen FREDVANG XL left fn7823 | 2 300 грн. |
Спальний мішок Fjord Nansen FREDVANG XL right zip 7823 | 2 300 грн. |
Спальний мішок Fjord Nansen Fredvang XL Right (fn7824) fn7824 | 2 300 грн. |
Спальный мешок Fjord Nansen Fredvang XL, правая молния 7824 | 2 300 грн. |
Спальний мішок Fjord Nansen Fredvang XL Right Синій (fn7824) | 2 300 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →