Намет Hannah Eagle 2
Відео 1Фото 4 |
Hannah Eagle 2
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:2.5 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Hannah Eagle 2
Усі ціни 6 →Намет Hannah Eagle 2, treetop 10001885HHX | 15 520 грн. |
Палатка Hannah Eagle 2, treetop 10001885HHX | 15 520 грн. |
Намет Hannah Eagle 2 (treetop) 10001885HHX | 15 520 грн. |
Намет Hannah Eagle 2 Treetop (10001885HHX) | 15 520 грн. |
Намет Hannah Eagle 2 (1052-10001885HHX) | 15 520 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →