Спальний мішок Spokey Nordic 250 (928463)
Фото 12 |
Spokey Nordic 250 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Spokey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Spokey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Spokey Nordic 250
Усі ціни 9 →Спальний мішок Mummy Spokey NORDIC 250, чорний M-7366893 | 2 511 грн. |
Спальный мешок Spokey Nordic Black 928463 | 2 590 грн. |
Спальний мішок Mummy Spokey NORDIC 250, чорний M-7366893 | 2 511 грн. |
Спальный мешок Spokey Nordic 250 928463 black | 2 590 грн. |
Спальний мішок Spokey Nordic Black 230 см (928463) 928463 | 2 590 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →