Набір інструментів HANS TK-177
Відео 1Фото 3 |
HANS TK-177 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HANS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HANS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HANS TK-177
Набор инструмента HANS 1/4", 1/2", 3/8" 177ед. (ТК-177V/TK-177) | 10 964 грн. |
Набір інструментів Hans 177 одиниць (ТК-177V/ТК-177) 25266 | 10 158 грн. |
177 предм 1/4 3/8 1/2 HANS Автомобільний набір ручного інструменту інструм | 10 388 грн. |
Набір інструментів HANS TK-177 | 8 984 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →