Набір інструментів HANS TK-108
Відео 3 |
HANS TK-108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HANS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HANS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HANS TK-108
Усі ціни 8 →Набор инструмента HANS 1/4", 1/2" 108ед. (TK-108 R2) | 7 046 грн. |
Набір інструментів HANS TK-108 R2 | 6 750 грн. |
Набір торцевих головок з тріскачкою HANS TK-108 R2 108 пр. | 7 036 грн. |
Набір торцевих головок з тріскачкою Hans TK-108 | 6 583 грн. |
Набір інструментів Hans, 108 одиниць (TK-108) 55505 | 5 911 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →