Набір інструментів Intertool ET-7145
Відео 7Фото 7 |
Intertool ET-7145 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool ET-7145
Усі ціни 18 →Набір інструментів Intertool ET-7145 145шт | 5 489 грн. |
Профессиональный набор инструментов Intertool ET-7145 | 5 559 грн. |
Комплект інструментів професійний Intertool 145 предметів (ET-7145) | 6 119 грн. |
Intertool Intertool ET-7145 121945 | 6 799 грн. |
Професійний набір інструментів Intertool 1/2 ", 1/4" 145 предметів (ET-714 | 5 920 грн. |
ще 13 пропозицій
Ми з другом вирішили відкрити невеликий "гаражний" автосервіс. Містечко у нас невелике, можна сказати що це далеке передмістя Києва та народу, який мотається до столиці на роботу на авто чимало. Але ціни в київських майстернях кусаються, ми ж можемо у цьому плані активно конкурувати. Звісно, нам знадобилося обладнання. Щось уже було в мене, адже я займаюся ремонтом двигунів та ходовий уже не перший рік, щось приніс мій партнер (він спеціалізується на кузовних роботах). А щось як цей великий набір слюсарного інструменту довелося купувати. Коштує він, звичайно, чимало, але його універсальність і наявність досить рідкісних і іноді дуже потрібних інструментів переважує цю суму. Дуже добрий асортимент інструменту, цілих 145 одиниць. Причому деякі купити окремо досить складно. Прекрасний набір торцевих головок від 4 до 32 мм (напівдюймові та чвертьдюймові). Два зручні ключі з храповим механізмом і фіксаторами, подовжувачі (в т.ч. гнучкий), відмінний набір біт і викрутка під них з кріпленням в "тріскачку". Є гарний вибір комбінованих ріжково-накидних ключів. Є набір виколоток, кернер, інструмент для зняття ізоляції та монтажу електропроводу, головки свічки, плоскогубці, переставні кліщі та багато іншого. Сталь хром-ванадієва загартована. Сподобалася класна валізка, в якій цей набір поставляється. Він зроблений із щільного ударостійкого пластику, має надійні алюмінієві замки та алюмінієве посилення куточків. Через тиждень використання збив до металу цілий шматок пластикового покриття на ручці тріскачки, якось слабо воно трималося. Ціна немаленька, але подібні набори фірмових інструментів тягнуть на суму в 2-2,5 рази більшу. |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →