Акустична бас-гітара Harley Benton HBO-850 Bass
Відео 5Фото 21 |
Harley Benton HBO-850 Bass
Тип:бас
Розмір:4/4
Дека:ялина
Бридж:roseacer
Гриф:червоне дерево, 20 ладів(у)
Накладка грифа:roseacer
Всі характеристики
Характеристики HBO-850 Bass
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Harley Benton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Harley Benton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Harley Benton HBO-850 Bass
Напівакустична гітара Harley Benton HBO-850 Bass Natural | 9 499 грн. |
Напівакустична гітара Harley Benton HBO-850 Bass Black | 9 499 грн. |
Бас-гітара Harley Benton HBO-850 Bass Natural | 9 499 грн. |
Бас-гітара Harley Benton HBO-850 Bass Black | 9 499 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →