Укулеле Harley Benton UK-12
Фото 34 |
Harley Benton UK-12
Тип:укулеле
Розмір:сопрано
Дека:ясен
Бридж:клен
Нижня дека:ясен
Гриф:липа, 12 ладів(у)
Обичайка:ясен
Накладка грифа:клен
Всі характеристики
Характеристики UK-12
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Harley Benton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Harley Benton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Harley Benton UK-12
Усі ціни 13 →Укулеле Harley Benton UK-12 Stain Ash Yellow | 2 599 грн. |
Укулеле Harley Benton UK-12 Stain Ash Red | 2 599 грн. |
Укулеле Harley Benton UK-12 Red | 2 299 грн. |
Укулеле Harley Benton UK-12 Stain Ash Green | 2 599 грн. |
Укулеле Harley Benton UK-12 Stain Ash Purple | 2 599 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →