Класична гітара Harley Benton HBO-850 Classic
Відео 12Фото 29 |
Harley Benton HBO-850 Classic
Тип:класична
Розмір:4/4
Дека:ялина
Бридж:roseacer
Гриф:червоне дерево, 24 ладів(у)
Накладка грифа:roseacer
Всі характеристики
Характеристики HBO-850 Classic
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Harley Benton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Harley Benton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Harley Benton HBO-850 Classic
Акустическая гитара Harley Benton HBO-850 Classic Blue | 6 990 грн. |
Класична гітара Harley Benton HBO-850 Classic Black | 8 999 грн. |
Класична гітара Harley Benton HBO-850 Classic Blue | 8 999 грн. |
Класична гітара Harley Benton HBO-850 Classic Natural | 8 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →