Hator Hyperpunk Truepods HD (HTA-435)
Відео 2Фото 4 |
Hator Hyperpunk Truepods HD |
|
Внутрішньоканальні бездротові навушники з підключенням по протоколу Bluetooth v 5.3 до смартфонів, планшетів, ноутбуків та інших девайсів. 13-міліметрові динамічні випромінювачі в конструкції навушників забезпечують глибоке та насичене звучання. Окремим рядком моделі передбачається режим Game Mode, при включенні якого активується низька затримка Low Latency (порядку 40 мс). Як результат, користувач може спокійно поринути у спекотні ігрові баталії або переглядати динамічні сцени у фільмах без найменших затримок звуку.
Для кристально чистої передачі мови в Hator Hyperpunk Truepods HD є чотири вбудовані мікрофони з функцією шумозаглушення ENC. За керування дзвінками, гучністю музики та перемиканням треків відповідають сенсорні панельки на кожному окремому «вусі». Заряду навушників вистачає приблизно на 5 годин безперервного прослуховування аудіотреків, а комплектний кейс дозволяє наростити показники автономності моделі до 25 годин поспіль. Також для навушників заявлено базовий ранг вологозахисту IPX4.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hator.
Купити Hator Hyperpunk Truepods HD
Усі ціни 48 →HATOR Hyреrpunk Truepods HD (HTA-435) Black HTA-435 | 749 грн. |
Навушники HATOR Hyреrpunk Truedots HD (HTA-435) Black | 749 грн. |
Игровая гарнитура Hator Hyреrpunk Truepods HD (HTA-435) Black HTA-435 | 749 грн. |
Bluetooth-гарнитура Hator Hyреrpunk Truepods HD Black (HTA-435) HTA-435 | 879 грн. |
Навушники бездротові TWS Hator Hyреrpunk Truetones HD (HTA-435) Black | 749 грн. |
Гарні уши від Українського виробника, брав на подарунок, послухав і взяв собі =) За свої гроші дуже і дуже непогані, гарні баси та гучність за цю ціну їх нема, на зараз 749грн (акція)
є хотілки , білий колір, паузу при вийманні з вуха, та хоч який софт але ще раз, за свій прайс все дуже ок Alex: користуюся Hator Hyperpunk Truepods HD менше місяця |