Навушники
Corsair HS60 Haptic (CA-9011225-EU)
Відео 21Фото 15 |
Corsair HS60 Haptic 2021 рікбагатоканальні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair HS60 Haptic
Усі ціни 11 →Геймерські дротові навушники Corsair HS60 Haptic з функцією Haptic Bass Ка | 1 750 грн. |
Навушники з мікрофоном Corsair HS60 Haptic Artic Camo (CA-9011225) | 2 100 грн. |
Corsair HS60 Haptic Artic Camo (CA-9011225) CA-9011225 | 2 249 грн. |
Навушники з мікрофоном Corsair HS60 Haptic Artic Camo (CA-9011225) | 2 250 грн. |
Гарнітура Corsair HS60 HAPTIC Stereo Gaming Headset with Haptic Bass (CA-9 | 2 354 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →