Літня шина HIFLY HF 805 215/50 R17 95W
Відео 2Фото 10 |
Виберіть розмір шин
HIFLY HF 805 215/50 R17 95W 215/50 R17 95 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HIFLY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HIFLY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HIFLY HF 805 215/50 R17 95W
Усі ціни 13 →Hifly HF805 215/50 R17 95W XL | 2 474 грн. |
Hifly HF805 215/50 R17 95W XL | 2 462 грн. |
Hifly HF 805 215/50 R17 95W 69033 | 2 586 грн. |
Hifly HF805 215/50 R17 95W | 3 542 грн. |
Hifly HF 805 215/50 R17 95W HF-UHP37 | 2 481 грн. |
ще 8 пропозицій
1 0 2 5 |
205/50 R16 Купив на початку 19 року за 20 тис. перед стерся в мотлох! причому саме центр гуми. тобто на швидкості відцентровою силою гуму видує в яйце. немає жахлива якість та зносостійкість користуюся HIFLY HF 805 205/50 R16 91W кілька місяців |
Показано 1 з 10 відгуків
ще 9 відгуків
Відеоогляди
Модификації HIFLY HF 805 215/50 R17 95W
Ціни на HIFLY HF 805 215/50 R17 95W |
---|---|---|---|---|
HIFLY HF 805 215/50 R17 95W | від 2 393 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →