Літня шина TIGAR UHP 215/50 R17 95W
Відео 3Фото 6 |
Виберіть розмір шин
TIGAR UHP 215/50 R17 95W 215/50 R17 95 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TIGAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TIGAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TIGAR UHP 215/50 R17 95W
Усі ціни 30 →Шина Tigar UHP 215/50 R17 95W XL | 2 529 грн. |
Tigar Ultra High Performance 215/50 R17 95W XL FR | 2 662 грн. |
Tigar UHP 215/50 R17 95W XL | 2 938 грн. |
Tigar UHP (215/50R17 95W) | 2 636 грн. |
Летние шины Tigar UHP 215/50 ZR17 95W XL 1001112613 | 2 705 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації TIGAR UHP 215/50 R17 95W
Ціни на TIGAR UHP 215/50 R17 95W |
---|---|---|---|---|
TIGAR UHP 215/50 R17 95W | від 2 529 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →