Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2143G2-IS 4 mm
Відео 1Фото 12 |
Hikvision DS-2CD2143G2-IS 4 mm 2.8 мм4 мм |
|
Визначення об'єктів в кадрі, людей, транспортних засобів.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2CD2143G2-IS 4 mm
Усі ціни 25 →IP-камера відеоспостереження Hikvision Wdr IK10 DS-2CD2143G2-IS (4 MP/4 mm | 5 468 грн. |
IP-камера видеонаблюдения Hikvision Wdr IK10 DS-2CD2143G2-IS (4 MP/4 mm) | 5 468 грн. |
IP-відеокамера 4 Мп Hikvision DS-2CD2143G2-IS (4 мм) для системи відеонагл | 5 332 грн. |
IP камера купольна Hikvision DS-2CD2143G2-IS (4.0) (White) DS-2CD2143G2-IS | 6 150 грн. |
Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2143G2-IS (4.0) | 5 468 грн. |
ще 20 пропозицій
Перше, що можна було б відзначити, це класне програмне забезпечення. Максимально просто, і супер зручно та функціонально. Ті ж точки наведення, коли можна одним-двома натисканнями переглянути периметр. Якість відмінна, з 20 м легко читається номер автомобіля, видно обличчя, і навіть уночі зрозуміло, хто на відео. Причому під ик підсвічуванням все видно ще краще ніж під ліхтарем. Звичайно, динамічний діапазон тут слабкий, і наприклад коли на вулиці захід сонця, а на машину падає тінь - якість картинки погіршується. Особливо це видно у пересвічених плямах. Але загалом картинка дуже приємна. Брав ще через поворотність модуля. По горизонталі все супер, а вертикалі все гірше. Мені вистачає, але якщо потрібен прямий супер круговий огляд - не дуже підходить ця модель, напевно. Стабільність відмінна, лише раз довелося перевантажувати її через зависання, але думаю справу в карті пам'яті (форматував, і чекав хвилин 40). Задоволений, все подобається, покупкою задоволений. Якість запису відмінна, навіть у темряві (за умови що ик підсвічування включене). Моторизований модуль – можна крутити куди хочеш. Зручне та функціональне ПЗ, легке для освоєння. Мабуть, їх немає. Макс: користуюся Hikvision DS-2CD2143G2-IS 2.8 mm кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Hikvision DS-2CD2143G2-IS 4 mm
Ціни на Hikvision DS-2CD2143G2-IS 4 mm |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-2CD2143G2-IS 2.8 mm | від 4 237 грн. | 74 пропозиції | ||
Hikvision DS-2CD2143G2-IS 4 mm | від 5 064 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →