Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2143G2-IS 2.8 mm
Відео 1Фото 12 |
Hikvision DS-2CD2143G2-IS 2.8 mm 2.8 мм4 мм |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Купити Hikvision DS-2CD2143G2-IS 2.8 mm
Усі ціни 71 →IP-видеокамера 4 Мп Hikvision DS-2CD2143G2-IS (2.8 мм) для системы видеона | 5 332 грн. |
IP-камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2143G2-IS 2.8mm | 5 468 грн. |
IP-камера видеонаблюдения Hikvision DS-2CD2143G2-IS 2.8mm | 5 468 грн. |
Hikvision DS-2CD2143G2-IS (2.8) | 5 468 грн. |
IP-відеокамера 4 Мп Hikvision DS-2CD2143G2-IS (2.8 мм) з відеоаналітикою д | 5 332 грн. |
Перше, що можна було б відзначити, це класне програмне забезпечення. Максимально просто, і супер зручно та функціонально. Ті ж точки наведення, коли можна одним-двома натисканнями переглянути периметр. Якість відмінна, з 20 м легко читається номер автомобіля, видно обличчя, і навіть уночі зрозуміло, хто на відео. Причому під ик підсвічуванням все видно ще краще ніж під ліхтарем. Звичайно, динамічний діапазон тут слабкий, і наприклад коли на вулиці захід сонця, а на машину падає тінь - якість картинки погіршується. Особливо це видно у пересвічених плямах. Але загалом картинка дуже приємна. Брав ще через поворотність модуля. По горизонталі все супер, а вертикалі все гірше. Мені вистачає, але якщо потрібен прямий супер круговий огляд - не дуже підходить ця модель, напевно. Стабільність відмінна, лише раз довелося перевантажувати її через зависання, але думаю справу в карті пам'яті (форматував, і чекав хвилин 40). Задоволений, все подобається, покупкою задоволений. Якість запису відмінна, навіть у темряві (за умови що ик підсвічування включене). Моторизований модуль – можна крутити куди хочеш. Зручне та функціональне ПЗ, легке для освоєння. Мабуть, їх немає. Макс: користуюся Hikvision DS-2CD2143G2-IS 2.8 mm кілька місяців |
Встановлення без обмежень
Купольна камера Hikvision DS-2CD2143G2-IS 2.8 mm ідеально підходить для створення професійної системи відеоспостереження як усередині приміщень, так і на відкритій місцевості. Її перевага полягає у можливості провідного підключення через LAN-порт, що дозволяє розміщувати камеру на значній відстані від центру контролю. Завдяки підтримці живлення через Ethernet (PoE), пристрій не потребує окремого електропідведення. Камера має захист від вологи за стандартом IP67 та протиударними властивостями згідно IK10.
Просунута система контролю
Hikvision DS-2CD2143G2-IS відрізняється преміальними характеристиками. Вбудований тривожний вхід/вихід дозволяє інтегрувати камеру в комплексні системи безпеки з використанням додаткового обладнання, такого як сирени, світлові оповіщувачі та блокування. Камера підтримує налаштування зон підвищеного контролю, розпізнавання облич та об'єктів, у тому числі автомобільних номерів. Якість запису – 2688×1520 пікселів, при цьому використання кодека H.265+ забезпечує компактний розмір відеофайлів. Функції WDR і BLC ефективно справляються із засвітами та контровим освітленням. Стандарт ONVIF гарантує сумісність із обладнанням різних виробників.
Модификації Hikvision DS-2CD2143G2-IS 2.8 mm
Ціни на Hikvision DS-2CD2143G2-IS 2.8 mm |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-2CD2143G2-IS 2.8 mm | від 4 699 грн. | 74 пропозиції | ||
Hikvision DS-2CD2143G2-IS 4 mm | від 5 064 грн. | 25 пропозицій |