Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE12HFT-F
Hikvision DS-2CE12HFT-F |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2CE12HFT-F
Усі ціни 64 →HD-TVI видеокамера 5 Мп Hikvision DS-2CE12HFT-F (2.8 мм) ColorVu для систе | 3 651 грн. |
IP-камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE12HFT-F 3.6mm | 3 744 грн. |
IP-камера видеонаблюдения Hikvision DS-2CE12HFT-F 3.6mm | 3 744 грн. |
Камера hdtvi Hikvision ds-2ce12hft-f (3.6 мм), 5 Мп, cmos, 1944p/25 fps, 0 | 3 744 грн. |
HD-TVI відеокамера 5 Мп Hikvision DS-2CE12HFT-F (2.8 мм) ColorVu для систе | 3 557 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості камери відеоспостереження Hikvision DS-2CE12HFT-F:
- Мінімальне освітлення — 0.0005 люкс.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →