Протипожежний датчик Hikvision DS-PDSMK-S-WE
Фото 11 |
Hikvision DS-PDSMK-S-WE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-PDSMK-S-WE
Усі ціни 9 →Бездротовий датчик диму Hikvision DS-PDSMK-S-WE | 1 640 грн. |
Hikvision DS-PDSMK-S-WE — Бездротовий датчик диму | 1 640 грн. |
Бездротовий фотоелектричний датчик диму Hikvision DS-PDSMK-S-WE | 1 599 грн. |
Бездротовий сповіщувач задимлення Hikvision DS-PDSMK-S-WE | 2 090 грн. |
Пожежний датчик Hikvision DS-PDSMK-S-WE із сенсором диму | 1 640 грн. |
ще 4 пропозиції