Wi-Fi камера Xiaomi Outdoor Camera AW300
Відео 7Фото 7 |
Xiaomi Outdoor Camera AW300 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Outdoor Camera AW300
Усі ціни 12 →IP-камера відеоспостереження Xiaomi Mi Outdoor Camera AW300 (MBC20/BHR6816 | 1 802 грн. |
IP-камера видеонаблюдения Xiaomi Mi Outdoor Camera AW300 (MBC20/BHR6816EU) | 1 790 грн. |
IP камера Mi Outdoor Camera AW300 | 1 699 грн. |
Зовнішня IP-камера Xiaomi Outdoor Camera AW300 2K Global (MBC20) (BHR6816E | 1 522 грн. |
Xiaomi Outdoor Camera AW300 2K 1296P White Global (MBC20) (BHR6816EU) 4296 | 1 776 грн. |
Бюджетне рішення з високою якістю
Xiaomi пропонує одне з найдоступніших рішень на ринку зовнішніх камер, незважаючи на те, що надає якість зйомки 2K (2304x1296 пікселів), завдяки 3МП матриці. Пристрій має міцний і морозостійкий корпус із класом захисту IP66, а також має ширококутний об'єктив, що забезпечує кут огляду 101.7°.
Основні функції включають детекцію руху, синхронізацію з мобільним додатком для віддаленого моніторингу та гнучкі опції зберігання даних (карти пам'яті або хмари). Крім того, камера підтримує ефективний стандарт стиснення H.265 та оснащена подвійним підсвічуванням для нічного бачення, а також вбудованими мікрофоном та динаміком для двостороннього аудіозв'язку.
Розумні функції для точної роботи
Ця модель дозволяє налаштовувати зону детекції руху, знижуючи кількість хибних тривог. Інтелектуальне розпізнавання людини забезпечує точне визначення на відстані до 7 метрів уночі та до 10 метрів вдень. Пристрій легко інтегрується із системами Google Home та Amazon Alexa для створення розумного будинку.
Активний захист та додаткові функції
Камера не лише надсилає сповіщення про тривогу, але й може активувати світловий сигнал, сирену або відтворювати заздалегідь записані голосові повідомлення для відлякування небажаних гостей.
Єдиним недоліком є необхідність підключення через Wi-Fi, що може бути не завжди зручним для зовнішнього використання. Однак, покращений прийом сигналу завдяки додатковим антенам гарантує стабільну передачу даних на відстані до 100 метрів на відкритому просторі.
Враховуючи ціну, Xiaomi Outdoor Camera AW300 є чудовим вибором для забезпечення безпеки зовнішнього простору.