Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Плити   /   Domotec

Плита Domotec MS 5811 сірий

Фото - Плита Domotec MS 5811 сірий
Domotec MS 5811
Колір
Тип варильної поверхні
електрична
Управління конфорками
поворотні перемикачі
Робоча поверхня
емальована
К-ть чавунних конфорок
1 шт.
Габарити (ВхШхГ)
6x21.5x21.5 см
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.

Купити Domotec MS 5811 сірий

Усі ціни 15 →

Плита одноконфоркова електрична кухонна Domotec MS-5811 настільна переносна 1500 Вт

Маркетплейс: MAUDAU  Gou З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
551 грн.

Електропліта Domotec MS 5811 1500 Вт Сіра

Маркетплейс: Rozetka.ua  Baksheesh З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Електроплита Domotec MS-5811 диск 1500W Сірий

Маркетплейс: Rozetka.ua  One Top1 З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 050 грн.

Плита електрична дискова Domotec MS-5811 настільна на 1 конфорку 1500W

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kitsman З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
869 грн.

Електроплита настільна Domotec MS-5811, 1500Вт, одноконфорочна, компактна

Маркетплейс: Rozetka.ua  SiviA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
739 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Domotec MS 5811 сірий