Кондиціонер Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-12AHEIw 35 м²
Відео 1Фото 7 |
Енергоефективна спліт-система з інверторним управлінням, позиціонується виробником в нижню частину середнього цінового діапазону. Може послужити хорошим вибором для обслуговування побутового або офісного приміщення площею до 35 м2. Кондиціонер Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-12aheiw являє собою традиційну спліт-систему, що складається з зовнішнього і внутрішнього блоків з класичним дизайном і прихованим інформативним LED-дисплеєм.
Модель може використовуватися для обігріву приміщень при зовнішній температурі аж до -15 °C. Теплообмінники зовнішніх і внутрішніх блоків покриті спеціальною гідрофільною плівкою, що сприяє збільшенню ефективності роботи пристрою, а також перешкоджає виникненню корозії. Модель використовує безпечний, екологічний і ефективний холодоагент R410А. Для запобігання утворенню неприємних запахів у внутрішньому блоці реалізована система автоматичної самоочищення. Пульт дистанційного керування має датчик температури (функція I Feel). Окремої уваги заслуговує відмінна енергоефективність моделі, відповідна класу A + при роботі в режимі обігріву і A++ при роботі в режимі охолодження. Рівень створюваного шуму знаходиться в межах від 39 до 28 дБ.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Neoclima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Neoclima.
Купити Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-12AHEIw 35 м²
Инверторный кондиционер Neoclima Therminator NS/NU-12AHEIw 0101010801-1004 | 13 999 грн. |
Кондиціонер Neoclima NS-12AHEIw/NU-12AHEIw | 12 800 грн. |
Кондиціонер Neoclima Therminator 2.0 Inverter NS/NU-12AHEIw | 12 810 грн. |
2 1 1 13 |
Довго вибирав кондиціонер, не як не міг визначитися який брати інвекторний чи звичайний, тому що є діти вибір припав на інвекторний і вважаю що не помилився. Потім зіткнувся з вибором фірми, дивився н&с, гри, але потім натрапив на цей кондиціонер, підкупив компресор від тошиба, та й ціна трохи нижча. Є досвід використання простого кондиціонера феролі 12 (працює близько 8 років), так що можу сказати різниця відчувається, не можу пояснити словами, але охолоджує він набагато м'якше, немає такого холодного потоку від якого неприємно. На обігрів теж працює чудово. Ще що сподобалося так це тиха робота, знову є з чим порівнювати (2 кондиціонери сансей сімки та феролі дванадцятки) Ще порадувало що можна встановити вайфай модуль, що надалі планую зробити. Не сподобалося, що немає функції на пульті самоочищення, і немає банального кріплення пульта до стіни Тихий, компактний, добре виглядає, робить свою роботу, компресор від тошиба, інвектор, м'який потік повітря на обігрів так і на охолодження. Хотілося трохи більше функцій за такі гроші, немає в комплекті тримача для пульта |
Хороша покупка, порадили монтажники, які ставили брату - мені потрібно було врізати в мою кімнату компактний внутрішній блок там місця було небагато. Є обігрів, що для Києва дуже важливо. дизайн, інвертор, обігрів немає термометра на пульті користуюся Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-09AHEIw менше місяця |
зібраний в КНР, нічого незвичайного є і тихіші і дешевші, внутрішній блок великий і дме насправді дуже навіть у режимі сон, з таким протягом не поспіш. білий, дме сильно. пульт без термометра, немає очищення заморожуванням, немає іонізації, в базовій комплектації не керується смартфоном. |
Я придбав Neoclima NS-09AHEIw і WF-01 до нього.
В інструкції до нього написано, що для початку налаштування потрібно натиснути 7 разів на пульті кнопку "display"
Проблема в тому,що на пульті такої кнопки немає.
Підкажіть, будь-ласка де я можу знайти інструкцію саме до моєї моделі кондиціонера
Модификації Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-12AHEIw
Ціни на Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-12AHEIw |
---|---|---|---|---|
Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-07AHEIw 22 м² | від 11 190 грн. | 3 пропозиції | ||
Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-09AHEIw 26 м² | від 12 485 грн. | 3 пропозиції | ||
Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-12AHEIw 35 м² | від 12 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-18AHEIw 53 м² | від 21 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-24AHEIw 70 м² | від 25 499 грн. | 1 пропозиція |