Кондиціонер Midea Mission II MB-12N8D6H 35 м²
Midea Mission II MB-12N8D6H 35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:960/950 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Захист від замерзання — модель може підтримувати +8 °C запобігаючи промерзанню стін.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Mission II MB-12N8D6H
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Midea Mission II MB-12N8D6H 35 м²
Усі ціни 6 →Кондиционер Midea Mission II MB-12N8D6H-I/MB-12N8D6H-O | 17 612 грн. |
Кондиціонер Midea MB-12N8D6H-I/ MB-12N8D6H-O | 14 085 грн. |
Midea Mission II MB-12N8D6H-I/MB-12N8D6H-O | 17 612 грн. |
Кондиціонер Midea Mission II MB-12N8D6H-I/ MB-12N8D6H-O | 17 500 грн. |
Кондиціонер Midea Mission II MB-12N8D6H-I/MB-12N8D6H-O | 14 088 грн. |
Кондиціонер Midea Mission II MB-12N8D6H-I / MB-12N8D6H-O | 14 089 грн. |
Користуємося цією моделлю більше року. Купили минулої осені, відразу 2 кондиціонери, у заміський будинок (60 кв.м.). У нас немає центрального опалення, тому цієї зими і грілися за їх допомогою. Приємно здивувало енергоспоживання – виходить реально дешевше, ніж із газовим опаленням (порівнювали платіжки із сусідами). При покупці, нам багато розповідали про нові розробки двигуна, компресора і т.д., і що це дозволяє економити електроенергію, без втрати потужності, але тоді, в це вірилося слабко, більше звертали увагу на інші властивості, як безшумність і широкий спектр зовнішніх температур – від -25 до +50 (за словами виробника). А виявилося, консультант не обманював)) Звичайно економії, ще посприяв режим "підтримання температури +8 ° С" - їхали у відпустку, на 2 тижні, у грудні - опалювати будинок необхідності не було, але й залишити так не можна, у разі морозів померзнуть труби... Раніше б, довелося просити дітей їхати і протоплювати будинок за нашої відсутності, тепер же це питання вирішено) Останнє, що хочу відзначити - дизайн зовнішньої частини кондиціонера. Для міста та багатоповерхівок - це чи грає роль, але коли це будинок, ти спостерігаєш цю штуку під вікном, майже весь день у дворі. Приємно, що це не груба біла скринька, як у більшості інших моделей. Загалом, купівлею залишилися дуже задоволені, вже рекомендували своїм сусідам)) економія енергоспоживання, діапазон зовнішніх температур від -25 ° С до +50 ° С, режим "підтримка температури +8 ° С", зовнішній дизайн не виявили Misha Sosedko: користуюся Midea Mission II MB-12N8D6H більше року |
Додати відгук
anonim
13 червня 2020, 14:53
Где можно купить WiFi-модуль к этой модели, и сколько этот модуль будет стоить? #
Відеоогляди
Модификації Midea Mission II MB-12N8D6H
Ціни на Midea Mission II MB-12N8D6H |
---|---|---|---|---|
Midea Mission II MB-09N8D6H 26 м² | від 12 995 грн. | 5 пропозицій | ||
Midea Mission II MB-12N8D6H 35 м² | від 14 085 грн. | 6 пропозицій | ||
Midea Mission II MB-18N8D0H 52 м² | від 24 290 грн. | 7 пропозицій | ||
Midea Mission II MB-24N8D0H 70 м² | від 27 685 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →