Кондиціонер Hoapp HSC-LA65VA/HMC-LA65VA 62 м²
Hoapp HSC-LA65VA/HMC-LA65VA 62 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:62 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:1915/1856 Вт
Функції:самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики HSC-LA65VA/HMC-LA65VA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoapp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoapp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hoapp HSC-LA65VA/HMC-LA65VA
Ціни на Hoapp HSC-LA65VA/HMC-LA65VA |
---|---|---|---|---|
Hoapp HSC-LA22VA/HMC-LA22VA 22 м² | від 11 881 грн. | 3 пропозиції | ||
Hoapp HSC-LA28VA/HMC-LA28VA 26 м² | від 13 037 грн. | 3 пропозиції | ||
Hoapp HSC-LA34VA/HMC-LA34VA 33 м² | від 14 303 грн. | 4 пропозиції | ||
Hoapp HSC-LA49VA/HMC-LA49VA 46 м² | від 24 080 грн. | 2 пропозиції | ||
Hoapp HSC-LA65VA/HMC-LA65VA 62 м² | від 30 637 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →