Сковорідка HOLMER Elegance FP-22724-SSMBML 24 см
Фото 9 |
HOLMER Elegance FP-22724-SSMBML |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLMER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLMER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLMER Elegance FP-22724-SSMBML 24 см
Сковорода Hölmer Elegance кована з кришкою 24 см (FP-22724-SSMBML Elegance | 689 грн. |
Hölmer Сковорода Hölmer Elegance кована з кришкою 24 см (FP-22724-SSMBML E | 689 грн. |
Holmer FP-22724-SSMBML Elegance | 899 грн. |
Сковорода кована з кришкою Hlmer FP-22724-SSMBML Elegance | 689 грн. |
Модификації HOLMER Elegance FP-22724-SSMBML
Ціни на HOLMER Elegance FP-22724-SSMBML |
---|---|---|---|---|
HOLMER Elegance FP-22720-SSMBML 20 см | від 665 грн. | 5 пропозицій | ||
HOLMER Elegance FP-22722-SSMBML 22 см | від 679 грн. | 6 пропозицій | ||
HOLMER Elegance FP-22724-SSMBML 24 см | від 689 грн. | 4 пропозиції | ||
HOLMER Elegance FP-22726-SSMBML 26 см | від 849 грн. | 5 пропозицій | ||
HOLMER Elegance FP-22728-SSMBML 28 см | від 905 грн. | 5 пропозицій | ||
HOLMER Elegance FP-22730-SSMBML 30 см | від 689 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →