Сковорідка Benson BN-492 26 см
Benson BN-492 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-492 26 см
Сковорода з кришкою Benson BN-492 (26см) | 993 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-492 з антипригарним покриттям 26 x 4.8 см | 796 грн. |
Benson BN-492 сковорідка з мармуровим покриттям і кришкою, кругла, D-26 см | 999 грн. |
Модификації Benson BN-492
Ціни на Benson BN-492 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-491 24 см | від 737 грн. | 8 пропозицій | ||
Benson BN-492 26 см | від 796 грн. | 3 пропозиції | ||
Benson BN-493 28 см | від 855 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →