Сковорідка Berlinger Haus Carbon Pro BH-6912 24 см графіт
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6912 24 см 28 см |
|
Фетровий протектор для зберігання в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Carbon Pro BH-6912 24 см графіт
Усі ціни 7 →Сковорода с пластиковой крышкой ?24 см Berlinger Haus Metallic Line Carbon | 819 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Metallic Line Carbon Pro Edition 24 см (BH-6912) | 749 грн. |
Сковорода 24 см Berlinger Haus Metallic Line Carbon Pro Edition (BH-6912) | 749 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Metallic Line Carbon Pro Edition 24 см (BH-6912) | 717 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Metallic Line Carbon Pro 24*4.8см з мармуровим по | 899 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Metallic Line Carbon Pro Edition 24 см (BH-6912) | 861 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Metallic Line Carbon Pro Edition 24 см (BH-6912) | 749 грн. |
Модификації Berlinger Haus Carbon Pro BH-6912
Ціни на Berlinger Haus Carbon Pro BH-6912 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6912 24 см графіт | від 717 грн. | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6913 28 см чорний | від 1 000 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →