Сковорідка Benson BN-515 24 см
Benson BN-515 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-515 24 см
Усі ціни 10 →Сковорода Benson BN-515 24см пательня з крышкой, антипригарне покриття та | 845 грн. |
Сковорідка з кришкою та гранітним покриттям Benson BN-515 24*5.5 см + Набі | 749 грн. |
Сковорода/Пательня Benson BN-515 24см з кришкою, антипригарне покриття | 825 грн. |
Сковорода Benson BN-515 (24см) | 666 грн. |
Сковорода Benson BN-515 24см сковорода з кришкою, антипригарне покриття та | 795 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Benson BN-515
Ціни на Benson BN-515 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-514 22 см | від 650 грн. | 8 пропозицій | ||
Benson BN-515 24 см | від 666 грн. | 10 пропозицій | ||
Benson BN-516 26 см | від 731 грн. | 8 пропозицій | ||
Benson BN-517 28 см | від 790 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →