Сковорідка HOLMER Modern FP-22722-SGMGL 22 см
Фото 9 |
HOLMER Modern FP-22722-SGMGL |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLMER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLMER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLMER Modern FP-22722-SGMGL 22 см
Усі ціни 10 →Сковорода Hölmer Modern кована з кришкою 22 см (FP-22722-SGMGL Modern) FP- | 715 грн. |
Hölmer Сковорода Hölmer Modern кована з кришкою 22 см (FP-22722-SGMGL Mode | 715 грн. |
Сковорода універсальна Holmer Modern 22 см із кришкою чорна (FP-22722-SGMG | 559 грн. |
Holmer FP-22722-SGMGL Modern | 715 грн. |
Holmer FP-22722-SGMGL | 888 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації HOLMER Modern FP-22722-SGMGL
Ціни на HOLMER Modern FP-22722-SGMGL |
---|---|---|---|---|
HOLMER Modern FP-22720-SGMGL 20 см | від 609 грн. | 6 пропозицій | ||
HOLMER Modern FP-22722-SGMGL 22 см | від 559 грн. | 10 пропозицій | ||
HOLMER Modern FP-22724-SGMGL 24 см | від 765 грн. | 10 пропозицій | ||
HOLMER Modern FP-22726-SGMGL 26 см | від 689 грн. | 10 пропозицій | ||
HOLMER Modern FP-22728-SGMGL 28 см | від 879 грн. | 10 пропозицій | ||
HOLMER Modern FP-22730-SGMGL 30 см | від 929 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →