Електрогенератор Honda EM5500CXS2
Honda EM5500CXS2 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Honda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Honda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Honda EM5500CXS2
Усі ціни 8 →Генератор бензиновый Honda EM5500CXS2 GT, инверторный | 131 570 грн. |
Бензиновый генератор HONDA EM 5500 CXS2 | 131 570 грн. |
Генератор бензиновый Honda EM5500CXS2 GW 109572 | 135 020 грн. |
Генератор бензиновый Honda EM5500CXS2 (EM5500CXS2GT) | 135 020 грн. |
Генератор бензиновий Honda EM 5500 CXS2 EM5500CXS2 | 122 000 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →